Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Admin stranek

Dobry den

Mam jenom takovy napad, ci dotaz
Tyka se to poradny PC.
Je mozne aby admin nastavil ve formulari na dotaz povine udaje pred odeslanim dotazu jako znacka, typ - procesoru, zakladni desky, RAM atd?
(Snad ma otazka nebyla moc hloupa )

Preji pekny wikend celemu kolektivu poradny PC.

CoCoChanel

Není to až taková blbost, protože při zakládání tématu je nutno zvoli kategorii, a tam už by se dala u (některých) ta specifikace vyžadovat. Navíc je stejně vyžadována "relativně" u všech dotazů, viz. "Nezapomeňte specifikovat konfiguraci". Povinná by mohla být u: Hardware, software, periférie, operační systémy.