Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se nedokáže vypnout + problém s rozhraním

Zdravím, asi bych začal tím že mi včera večer divně zamrznul, z ničeho nic nešlo přehrát video a všechno se začalo nak zpomalovat a sekat, moc sem to neřešil a vypnul jsem ho, pak ale nastal první problém, prostě nešel vypnout, na obrazovce bylo napsáno- vypínání, ale nic se nedělo a tak po 10 minutách sem ho vypnul manuálně podržením tlačítka na vypnutí. Ráno jsme ho pustil a nak mi nefunguje rozhraní (nevím jak to popsat) windows 7 , zkrátka spodní lišta je šedá a vše nefunguje tak jak předtím, chci říct že lišta není průhledná a ikony mají šedé pozadí a tak dále .... nevíte co by s tím mohlo být, a co způsobuje to zvláštní vypínání ? Předem děkuji za pomoc
Přidávám screenshot, nevím moc jak to popsat

noumálně, jako vždycky:
start
eventvwr.msc

a tam budeš hledat podle času chybu, která by odpovídala.

jestli ti kixlo pc v 17:30, tak začneš projíždět chyby v tom období, taky tam nalezneš pády systému (modré smrti), ty se zase pohodlně hledají utilitkou BlueScreenView z nirsoftu. http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html
---
s tím, že chyby se dají googlovat.

Je tam toho moc mám hledat spíš chyby po zapnutí nebo při vypnutí ?
Jinak jsou tam nake kritické chyby, zhruba v době zapínánía načítání.
Modrou smrt jsem zatím neměl.
ještě bych dodal že systém nespadl sám, včera se sekal bylo už pozdě tak sem ho vypnul.
Ještě dodávám konfiguraci - Notebook
Intel Core i7 2670QM Sandy Bridge
RAM 8GB DDR3
AMD Radeon HD6770M 2GB
HDD 1000GB 5400 otáček
Windows 7 Home Premium 64-bit
Dík za pomoc

Jo a dvakrát mám kritickou chybu kernel-power, která byla při spuštění dnešním kdy přestalo fungovat to aero.
Jinak ze včerejška kdy byl problém s tím vypnutím tam žádné chyby nejsou... bypínal jsem to v 00:30 zhruba a od 17:00 včera do 10:30 dnes nejsou hlášeny žádné chyby.