Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunguje MsgBox v powerpoint

Dobrý den, ségra po mě chtěla pomoct s úkolem, měla udělat test power pointu, zoušel jsem to podle tohodle návodu http://aplikace.zsnabrezi-havirov.cz/files/8r/zapi s04.pdf kód mi přijde bez chyby prezentace jde odklikat normálně ale výsledek to nezobrazí, nevím co stím jestli by se třeba dalo použít místo MsgBoxu něco jiného.

Ten problém je, že žádná z uvedených možností nemusí platit.
Protože když odpovíš jen špatně, hodnota celkem může být i záporná.
Zkus si tam doplnit:

Sub výsledek()
MsgBox "Počet bodů:" & celkem

end sub

(Případně tam dej to, co měli v zadání...)

PS: takhle pracně bych teda testy dělat nechtěl...

děkuji, udělal jsem že při špatný odpovědi to zanechá hodnotu. No taky nechápu proč jim to dávaj, je na gymplu a letos si vzala na seminář webovky v tom to asi dostali, sice nevím co má powerpoint společního s webem ale když je ty weby učej dělat v NVU tak se už nedivím ničemu..