Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada lidem kterým pc neběží jak má (sekání her,videí atd...)

Ahoj rád bych se tady podělil o moji radu ohledně sekání,zamrzání pc, dlouhé načítání atd.. Měl jsem takový problém, vše se sekalo,hry videa, dlouhé načítání internetových stránek atd.. Zkoušel jsem různé čistící prostředky ale ty to zrychlily pouze nepatrně,pořád to nebylo ono. Potom jsem přišel na ten skvělý nápad vyčistit pc uvnitř skříně od prachu atd..(nedělal jsem to asi 3 měsíce) Pc jsem kompletně rozebral, jednotlivé komponenty pročistil, vysál skřín vysavačem,odtsranil z procesoru chuchvalce prachu, z žeber chladiče odtranil nečeistoty atd.. To byste nevěřili kolik prachu tam bylo a to nemám pc na koberci! No a ejhle pc spustím a vše jede jak má, jede jako když jsem ho koupil, žádné sekání atd.. Ted to budu preventivně čistit mnohem častěji =)

Zmena predmetu, pôvodne: RADA LIDEM KTERÝM PC NEBĚŽÍ JAK MÁ (SEKÁNÍ HER,VIDEÍ ATD...) (los)

Jen bych dodal, že bezpečnější je vyfoukat to stlačeným vzduchem. Já počítač jednou za čas drapnu a odvezu do práce ke kompresoru. Pokud se mi nechce, tak na veškerá žebra chladičů vezmu štětečkem a ofoukám mocným dechem.