Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s náhodným zamrznutím systému

Zdravím,

asi pět dnů zpátky jsem poprvé zaznamenal na svém notebooku situaci, že systém zamrzl, nereagoval na žádné příkazy a hudba, kterou jsem poslouchal z webu, při tom divně bzučela, jako by se malá sekvence zacyklila.

Poté se to zhruba průměrně jednou denně opakovalo. K zamrazení došlo třeba u prohlížení webu, otevření emailového klienta nebo při hraní hry.

Jelikož jsem pár dnů zpátky instaloval nový DirectX a ještě se systém aktualizoval nějakými updaty, provedl jsem obnovu systému k 10.3. Myslel jsem si, že k nějakému poškození mohlo dojít tam.

Ale o pár hodin později se to projevilo opět. Provedl jsem proto pomoci nástroje ve Win7 diagnostiku paměti. Prošla bez problémů. Nyní aktualizuji ovladače grafické kroky.

Notebook je asi 3 roky starý. OS je Win7 64-bit.

Děkuji za všechny rady.

List jsem prosel, v case padu je pouze informace o tvrdem restartu, resp.:

The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

The previous system shutdown at 16:03:39 on ‎19.‎3.‎2013 was unexpected.

Dnes se mi to ale prihodilo opet, opet system prestal reagoval, zvuk zacal typicky bzucet. Ale po cca 8s se system vzpamatoval a pokracoval normalne. v eventech o zadne chybe ale zaznam take neni.