Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8 - jak smazat uživatele?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat používám Windows 8 a přidal jsem dalšího uživatele
A nevím jak ho mám vymazat.

Můžete mě prosím poradit jak mám odstranit dalšího uživatele.

Já jsem správce.

Moc Vám děkuji za Vaši odpověď

Pište výstižný nadpis!
Změna předmětu, původně: Windows 8 (host)

Mám také stejný problém.I když jsem admin tak se mi neobjeví možnost smazání dalšího účtu.
Nový ůčet jsem vytvořil,protože se nsažím přijít na důvod proč nefungují dlaždice "Metro".
V malých náhledech je vše online,ale po rozkliknutí se nepřipojí(jsou stále offline).
Internet je funkční,a nejdou ani po vypnutí firewalu.Díky za jakoukoli pomoc.
PS:o tomto problému jsem již našel několik informací,ale žádná nevedla k řešení(myslím to tak,že se to neděje jen mě).

Omyl...
Ovládací panely - pokud je spustíte přes Metro (dlaždice) - jsou hrubě očesané a uživatele tam nesmažete.

Je potřeba jít přes "klasické" ovládací panely - tzn. klávesa Win+X...

Navíc celý systém kdy uživatel Windows MUSÍ mít svůj účet ve windowslive je pěkná sr....