Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RTC failed

Mam takovy problem změnil sem v biosu nastavení frekvence procesoru na nejnižší (6x)a po uložení nastavení pc nenajel. Podle ledek se to zasekne na TESTING RTC (real time cloak) je slyšet pipání 2x a pak chvili ticho zhruba 1 sec a pak další pipnutí všechna jsou krátka. Skoušel sem vyresetovat bios nepomohlo ted mam zapojeno jen pamět grafiku a problem pořad trvá. Jestli někdo s tím ma nějake zkušenosti nebo by věděl jak toto odstranit budu jen rad. Děkuji

Atlon 1,53
via KT333
pamět 256Mb 333Mhz

jo mam ten AthlonXP 1800+. Taky si myslim že by to nemělo ničemu vadit ale po nastavní biosu se to nerozjelo. Zkoušel sem resetovam cmos podle manualu nepomohlo to ted mam vytaženou baterku a počkam do zítřka snad se mi touto cestou bios resetuje(nemam jak ověřit že se mi bios resetl když sem postupoval podle manualu) a vše pojede normalně.