Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory vetsinou vypnou modem

Mam reproduktory od firmy multimedia Mania(2 reproduktory + 1 vetsi na ty basy apod. moc tomu nerozumim) a modem Sagem fast(externi) k pripojeni ADSL, kdyz zapnu reproduktory tak se na 70% ten modem "vypne" ze nesviti jako kdyby byl PC vyplej, stejne kdyz reproduktory vypnu tak je 90% sance ze se modem "vypne", modem je pripojenej pres USB a ty repraky normalne pres tu integrovanou zvukovku, a jeste jedna zajmavost mam 2 vstupy na zvuk jeden ve predu a druhy ze zadu kdyz sem to prepojil repraky do toho druhyho tak uz to nedelalo cca. 5 dnu tedka to zas dela, stejne to je kdyz modem prepojim do jiny USB zdirky tak to cca. 5 dnu nedela a pak zas jo. pres ten modem ale mam internet takze se mi tim pokazdy vypne a jedina moznost je vypnout a zapnout pocitac

kolega se špatně vyjádřil, nicméně od toho bych začal. Jsou všechna zařízení napájena z jedné zásuvky (respektivě ze zásuvky na zdi kde je potom x násobná "rozdvojka")? Další věcí je kabeláž USB uvnitř počítače (pokud nejsou přímo na desce) na nich bývá pasivní odrušení kroužek, který by měl zabránit možným interferencím mezi vodiči dalších periferních zařízení. Tazatel nepíše, které USB používá (na desce nebo vyvedené kabeláží). Ale jak píše prasák někdy jsou věci mezi nebem a zemí pro odborníka nevysvětlitelné s ohledem na obecné zákony elektroniky či vf obvodů.