Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RESET Bios Password

Zdravím,

dostal jsem notebook EliteBook 8440p a chtěl bych v něm přeinstalovat Windows, jelikož potřebuju nastavit BootSequence, tak potřebuju do BIOS, ale pro přístup do BIOS, to vyžaduje password, který mi není absulutně znám. User: BIOS Administrator. Rozebral jsem ho, abych odpojil CMOS Baterii, odpojil jsem jí, napsalo to Error: že nastavení se vrátí do defaultních hodnot (říkám si super), ale BUM ! Zase to chtělo password.
Poradíte někdo ? Díky moc

Opytat si password od povodneho majitela. Ked nevie tak odniest na policiu a rozliucit sa aj s NB aj s peniazmi ptz bude kradnuty, ale aspon zavru toho kto ti to predal :D
To heslo tam neni zo srandy, a HP neni cinsky kram kde by sa to mazalo vybratim CMOS baterky.

V tychto NTB je TPM (Trusted Platform Module) chip, takze to heslo nezlomis. A ak nevies heslo mas smolu. My vo firme mame plno HP notebookov a aj PC a v jednom NTB sme nevedeli heslo, tak nam poradili vymenu zakladnej dosky. Vyriesili sme to tak, ze sme vybrali disk a v rovnakom type NTB sme ho zinstalovali a potom disk vratili do povodneho.

OBNOVUJI celé téma! :-)

Nainstaloval jsem Windows 7 Ultimate, notebook šlapal v pohodě, akorát neměl ovladače, šel jsem na HP a stáhnul jsem všechny programy / software pro ten notebook z Offiko stránek, chtělo to po instalacích restart PC, tak jsem dal restartovat, notebook jsem restartoval a teď je to celý Locked, ani to nebootuje, ani nic a pouze to píše: Press F7 for HP SpareKey Recovery a když dám F7 tak to po mně chce BIOS Admin Password nebo Insert HP SpareKey USB Recovery Key. A teď babo raď ? o.O Díky moc za info.

Pochop,že nepotřebuješ USB flashku,ale to heslo,které se tam nahrálo proti zapomenutí.Takže když ho neznáš,ten USB klíč nevyrobíš.A když Ti tu tvrdí x lidí,kteří tomu určitě dost rozumí,že tu ochranu sám nezdoláš.tak jim konečně uvěř.
Jediné řešení je kontaktovat tu firmu a získat heslo nebo alespoň kopii faktury k tomu NB či doklad o prodeji další osobě a s tím dojít do servisu,ať to zkusí oni.

V podstate exisuju tri hesla:
Pristup do setingu BIOS (vo firmach bezne)
Pristup do PC (bootovanie)
Pristup do OS (Windows)

Mal som problem, zakaznik dodal. Ziadna "corka", dedictvo po zomrelom.
Notebook HP EliteBook. Autorizovany servis si ziadal, nielen dokumenty o "nadobudnuti", ale upozornil na kontrolu v databaze Policie.

P.S. heslo neni v CMOS (odpojenie baterky, nepomoze).