Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sony vegas 5.0

prosim jestli nekdo vi pip obraz a nebo jen prekriti casti obrazku me to proste nejde hlavne to druhe proste obrazek chci dat do rohu a zbytek video tak pls napiste presny navod jo zkousel sem to dat pres sebe ale me to vzdycky zbytek zcernal takze mi to bylo na gavno moc vas prosim pomzte dik moc predem

Taky jsem to pochopil jen zcasti (a to jeste kdo vi jestli) tak Te odkazu na www.tvfreak.cz. Kdyz budes hledat v navodech tak najdes velice solidni popis prace se Sony Vegas (vcetne popisu jak vytvorit PIP). Ovsem, jestli ta hatmatilka je tvuj rodny jazyk, tak se s tim asi nevyporadas. :-)

...stejne je ale zajimave, ze na anglicky mluvicich forech jsou taky casto dotazy kladeny hodne "lamanou" anglictinou - a nikdy jsem nezaznamenal, ze by se za to tazatelum nekdo vysmival...
Gogo je mozna Tatar a zabralo mu spoustu casu otazku jakz-takz cesky zformulovat.

vy jste lami ja do skoly teprve chodim jo a ted to vysvetlim normalne udelal sem obrazek v jpg a chci aby mi sony vegas prehral video a obrazek byl pri prehravani na nem aby to video bylo jako pozadi chapete jako pozadi video a jako nahore obrazek me je nejde dat pres sebe vy tlamy
protoze kdyz to dam pres sebe a zmensim to tak mam zbytek videa cernej nejni tam to video chapete nebo jste tak tupi

jo omlouvam se za chyby ja sem hral Counter strike a tam je anglicka klavesa a nejde to zmenit na ceskou

[mod]Pokud hraní CS omezuje tvou schopnost používat interpunkci a vyjadřovat se slušně, tak už ho nehrej. Charlieho námět s BANem je, pokud se neuklidníš, skutečně na zvážení. (josephino)[/mod]

Možná to není urážka ve TVÝM slovníku, ale jiní to za urážku berou. Zamysli se nad tím, co píšeš, urazit někoho jde nejen pomocí vulgarismu, ale i způsobem vyjadřování. A právě to činíš.
A disgrafie se při psaní na klávesnici asi neprojeví. Myslel jsi snad disleksii. Ale ani to tě neomlouvá, že by sis to mohl po sobě přečíst a zamyslet se, zda tvoje věta dává smysl.