Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s avi na TV

Mám takový menší problém, při přehráváni filmu na TV se mi místo něj objeví pouze černý obraz, ale plocha XPeček je mormálně vidět v pohodě, vše jede jak má, ale při přehrávání filmu přes TV je jen pouze černá obrazovka, mám podezření na kodek. Má někdo s tímto zkušenos, uvítal bych jakoukoliv radu

Ak mas grafiku nVidia, skontroluj si nsaledujuce nastavenie: Ovladaci panel -> Obrazovka -> Nastavnie -> Upresnit -> Typ grafiky {napr. GeForce 6600) -> Video na celej obr.
Ak tam mas Vypnut, tak to zmen podla potreby na Primarne alebo Sekundarne zobrazenie.
[clippc0.jpg]