Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné odpojování USB/ Zrnění monitoru

Zdravím,

těchto témat je tu mraky, pročetl jsem to a bohužel bez pomoci... Tak to sem hodím se svými komponenty a třeba se dočkám rady....

Sestavil jsem si nový PC - bohužel se mi samovolně odpojují USB ve kterých mám myš a klávesnici - během 2-5 s se opět samovolně připojí a jede to dál.... Zkusil jsem nastavit na usb aby se neodpojovali z důvodu úspory energie.. nepomohlo, komplet jsem nainstaloval nové ovladače a nic... Zkusil jsem to přehodit do jiných usb a nic... Již nevím co mám dělat.

Druhá záležitost je monitor - když se na něj zadívám, běhají přez něj pruhy - něco jako zrnění... zkusil sem jinej kabel, zkusil jsem prolézt nastavení monitoru - ovladače na grafiku jsou aktuální... a bez výsledku..

Prosím o pomoc .

Základní deska B75-D3V (1.1)
zdroj 450 W

Monitor je Philips : 227E3L

Pokud by bylo potřeba vypíšu všechny komponenty v pc ( takto z hlavy tam mám Intel I5 procesor, 2GB grafiku, 8GB ram DDR3, SSD disk, 1TB disk..

Děkuju za rady ! Už jsem fakt v koncích....

Jinak tak nějak co mám v PC :

CPU : CPU INTEL Core i5-3470 3.20 GHz 6MB L3 LGA1155, VGA - BOX
DESKA : GIGABYTE MB Sc LGA1155 B75-D3V, Intel B75, 4xDDR3, VGA
RAMKY : DIMM DDR3 4GB 1600MHz CL9 KINGSTON HyperX Blu
DISK SSD : ADATA SSD 64GB XPG SX900 2,5" SATA III 6Gb/s
DISK : WD CAVIAR GREEN WD10EZRX 1TB SATA/600 64MB cache
SKŘÍN/ZDROJ : EUROCASE ML5410 450W PFC, 12cm fan, black/silver
GRAFIKA : GIGABYTE VGA nVIDIA GT640 2GB DDR3 (Overclock)
MECHANIKA : ASUS DVD±R/±RW/RAM DRW-24B5ST/BLK/B/AS, black, SATA, bulk
ČTEČKA KARET : SPIRE Cardreader 337, internal, black (CF,SD/MMC/MS/XD/TF)
MONITOR : Philips 227E3LSU, 21,5" LED LCD FULL HD 16:9, 1920x1080, 20mil:1, 250, 5ms, VGA,DVI, černý

No, zatím mi to šlape při dpojeném disku a mechaniky... Zejtra si zkusím na SSD disk nainstalovat gamesu, abych zjistil co to dělá při nějaké zátěži :-)

Jinak s grafikou jsem spokojen, spustím tam vše co hraju na max.. Takže si nestěžuju a důvodem jsou samozřejmě finance....:-)

Jinak ten zdroj co mám je tedy k hov.. ? :-)

PS : Vyřeší to i můj problém s monitorem ?

To leda věštit z křišťálové koule.
1. Odpojování USB - prý "vyřešeno" odpojením mechanik. Buď zdroj, ale klidně i deska (Gigabyte)...
2. Špatný obraz na LCD - případná zemní smyčka, dle tvrzení stejná zásuvka, vyloučena. Jestli se to projevuje i v při POSTu nebo v konfiguraci BIOSu, to nikde není psáno. Problém může být vše možné:
- VGA - nevhodný kabel > jiný kabel. Proč VGA, když monitor má DVI-D?! > Co přes DVI?
- dedikovaná GK - vše možné, ale nezdroj je pochopitelně na ráně prvý.
- a co to dělá při použití grafiky v CPU? Minimální konfigurace

Asi úplně nejlepší by to bylo odnést někomu, kdo má zkušenosti a nějaké minimální zázemí.

Při odpojení disku a mechaniky se usb zatím neodpojily. Budu mít silnější zdroj. - toť první zkouška v řešení tohoto problému. Druhá varianta je reklamace desky.
Druhý problém tzn. monitor - večer zkusím DVI kabel zda se to zlepší. Při zmenšení rozlišení monitor běží normálně. Zkusím kabel, když tonebude tím, ani po výměně zdroje, zkusím reklamaci grafiky. Zkusil sem zapojit i jiný monitor o stejné velikosti a výsledek stejný - takže soudím že monitor je v pořádku..

Zkusil jsem vyměnit prodlužovák, prošel sem kabeláž.. Nic se nezměnilo.

Ano, nevěděl jsem jaký zdroj tam bude, jelikož mi ho objednával kamarád ;) Zdroj doladil monitor s DVI kabelem, USB držely asi týden, a zas se odpojily.. Zkusil sem myš : http://www.alza.cz/trust-gxt-25-gaming-mouse-d3362 96.htm#recenze vyměnit za starou která stála 99kč.. která fungovala normálně a bohužel i u ní to odpojí jak myš tak klávesnici.. Ta trust myš mi blbla i v notebooku.. takže sem soudil že je vadná myš, ale nechápu proč i po výměně to zlobí,,, externí disk + cokoli mam v USB to neodpojí, jen myš a klávesnici... Je to nepravidelné, takže nevím jak zjistit co to vyvolá... Někdy na tom dělám/hraju 8hodin a v pohodě, pak to zapnu druhý den a během půl hodinky se to odpojí 2x... Zkusím komplet vyměnit myš i klávesnici za jinou ( byla mi doporučena laserová ( prý by se odpojovat neměla.. ) a nějakou jinou klávesnici...

Jedině bych měl smůlu na klávesnici a myš že by obojí stály za ho...