Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Operou a Centrum.cz

Ahoj, muzete nekdo poradit co mam v pc spatne? Pouzivam Operu 9.02 a od dneska od odpoledne se nemuzu prihlasit na www.centrum.cz. Napisu to do adres. radku a Opera se normalne jakoby pripojuje a nacita stranku(pouze v adresnim radku) a pak obrazky(je tam to klasicky pocet obrazku/pocet obrazku) a ve vlastni strance se nenacte nic. Nic na pc jsem nemenil. Vymazal jsem cache Opery. Myslim, ze to ani nebude kvuli FW, protoze ve FF normalne Centrum funguje. Cim to muze byt? Je to pro me celkem neprijemny, protoze FF skoro nepouzivam.

Tak opet jedna zajimavost. Po opetovnem zapnuti JS, se Centrum uz nacte, ale zase automaticky preskoci na prihlasovaci stranku do emailu, na ktere jsem nikdy nebyl a predvyplni jmeno meho emailu timto nesmyslem "bb_codeifrnew.htm", nevite nekdo, co to je?

No je to obecně špatnou prací tvůrců. Podle toho co čtu bych to hádal na chyby při a po zpracování cookies.
To že třeba seznam neodesílá větší přílohy přes Operu chápu jako přehlédnutý bug. Pokud ovšem nedokáže web naběhnout je to školácká chyba a svědčí o nekompetentnosti tvůrců. Takže si tím hlavu nelámej.

// Nicméně mě pod Operou 9+cz valí Centrum na první pohled správně :-D