Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cinnost disku pri nicdelani

Kdyz odejdu od PC a pritom na nem nic neni spusteno, myslim ve windowsech nebezi zadne programy, tak mi po chvili zacne hrabat pevny disk. myslim, ze snad windows pousti pri necinnosti nejakou optimalizaci disku.

Jak to vypnout ? (se mi to nelibi, pac me ten hluk z disku rusi)

ještě mě napadá že některý antivir má právě ten stupidní nápad - když pc nic nedělá, začne znovu prohlížet 100x zkontrolovaný disk, jestli tam není virus - přestože při práci trvale běží a kontroluje všechny stahované soubory
nevzpomenu si výrobce, ale mrkni se do nastavení
(jinak právě na tom přehledu běžících úloh bys to poznal)