Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdratova sluchatka

Sice je to hrozny, ze uz tak brzo, ale pred chvili me napadnulo, co koupit otcovi k vanocum.

Bezdratovy sluchatka - predstavuju si nejaky vetsi, ale ne moc drahy - ne ze bych na nem chtel setrit, ale bude to k TV, zadna hudba, proste jen, aby to dobre slysel.

Koukal jsem na nejaky Philipsy (Infra prenos) a Thomsony (radiovy prenos), oboje do 1.000,-

Je to do panelaku, tak mam strach, aby ty radiovy nebyly ruseny nebo naopak nerusili treba jine nekde u sousedu. No a z IR prenosu mam strach, moc mi nikdy zadny zarizeni na IR nefungovalo, ale nevim jak je to u sluchatek ?

nevim zda byla otazka srozumitelna, asi ne, protoze jsem myslel, ze tohle tady bude vedet hodne lidi.

Jde mi o to, jaky je rozdil mezi radiovym a IR prenosem a jejich vlivem u prehravani zvuku do sluchatek ?

Mel jsem infra Sony a byly fajn, zvuk byl cistej a prenos bez problemu v ramci vetsi mistnosti. Prima viditelnost nebyla nutna, fungoval i odraz od bilyho stropu. Pak se mi ovsem zlomily, tak jsem koupil radiovy Philips nebo Thomson (ted nevim), a jsou tak straslivy, ze lezej ve skrini - sumi a chytaji vselijaky ruchy.
Osobne bych sel do infra. Pokud chces radiovy, urcite je vyzkousej predem!