Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak aktivovat hlavní panel ve w2000 ?

Prosím o radu. V práci jsem dostal nově Win2000 a nejsem schopen aktivovat hlavní panel. Na spodní liště je jen tlačítko start a nic jiného,kromě panelu rychlého spuštění na pravé straně. Pokud na liště klepnu kterýmkoliv tlačítkem myši tak se nic nestane a žádná nabídka není dostupná.Doufám, že když to jde ve w98 i XP tak tady taky, ale nemohu to najít.:.(
(Snad je to dobře nainstalované) Nemám rád ikony programů po ploše a na spodní lištu je neumím dostat. Asi ráno zaspím, ale ani google mi nepomohl. Předem dík.

HELE UPLNĚ JINAK, jsem to tu neviděl ale nemáš ho jen vypnutej:
Pravým na normální Panel - >Panely Nástroju - > Zobrazovat panel snadného spouštění.

bohužel, ale jak už jsem tu psal, když tam najedu, tak jsou všechny ty volby pod položkou "Panely nástrojů" jen prošedlé.Nic nejde aktivovat a proto jsem původně myslel že je to jen někde zakázané.Ten free panel je bomba, ale mám obavu, že mi nepomůže, protože jeho volba se objevuje zase v té nabídce "Panel nástrojů". Takže ho potom asi zase nepovolím.Všechno to visí na této položce.Dík a v pondělí zkusím