Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hadanka c.5 - obnov stranku

tak zas ma ktosi hackol. :.( budu asi ozaj namakani, ked sa im podarilo prelomit moju neprelomitelnu stranku. vsak posudite sami. budem vam velmi vdacny, keby ste mi stranku nejakym sposobom obnovili spat. ja uz som total mimo a to som nejaky hacker. :-p
takze mozte zacat: 5

p.s.: ako vzdy aj teraz mame hall of fame: HOF a pre tych co nasli dieru mame HOF found vulnerability
kto to vyriesi, ma moj respect. :!:

pre tych co zakysli a nevedia kde je sever, urobil som hint subor. vzdy tu budem pridavat nove hinty, podla toho ako to bude situacia vyzadovat. jednotlive hinty su odstrankovane. hint

vysvetlenie najdete tu: http://pc.poradna.net/question/view/78280-hadanka-c -5-vysvetlenie

ok, od pondelka vam zacnem vysvetlovat principy tejto hadanky v realite. pretoze ale nechcem vsetko vyklopit naraz(dam vam este cas na riesenie), tak to budem vysvetlovat po jednotlivych bodoch. vzdy jeden bod kazdy pondelok, nech ste trochu v napati. body budu len 3, tak to dlho nepotrva. ;-)