Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antena na dvb

dobry den.mam doma napojenou televizi na venkovni polskou antenu.vse funguje v poradku.chtel bych napojit na tu antenu jeste 2 televizi.myslite ze by to slo.myslim signal.dekuji

antena ma v sebe nejaky zosilovac, zavisi od toho jaky a jaky dlhy kabel mas a aj jaky je kvalitny. Pasivny rozbocovac ma utlm asi 3,5dB, zvycajne to neni problem. Ak to problem bude tak si kupis aktivny rozbocovac so zosilovacom, alebo kvalitnejsie kable (s nizsim utlmom, t.j. nejake 6-7mm a nie tie tenke sracky.)

jak jsi poznal jakou anténu má a že má v ní zesilovač. Já jsem to zkoušel a vyšlo mi, že bude brzy jaro.
Takže - jaká je to anténa, je v ní zesilovač? jak je případný zesilovač napájen? Jak je silný současný signál?