Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mazání zbytkových souborů odinstalovaných programů

Zdravím, pořád instaluju a odinstalovávám programy, a došel jsem k názoru, že bych potřeboval konečně udělat údržbu a zbavit se souborů, které jsou v počítači i když jsem odinstaloval daný program. Myslím co se například ukládá do složky AppData apod.

Není na to náhodou nějaký program popř. nějaký způsob jak se jich bezpečně zbavit? Díky za rady.

Mě nešlo dřív nainstalovat nový Nero ,až když jsem všechno vymazal s AppData tak to bylo ok.Jde o to že to má pár MB ale něco v AppData něco v dokumentech atd ,nebo tam zůstane nějakej sajrajt po Antiviru a jinej tam tím pádem nejde(pro ty co ho používaj.Takže odinstalace pěkně na hov....