Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká klávesnice k tabletu?

Zdravím,
Mám tablet GoClever TAB R83.2 (osmipalcový) a hledám na něj nějakou klávesnici s nějakou opěrkou na tablet, aby neležel.
Zatím jsem našel pouze tuhle: http://www.zbozi.cz/vyrobek/bezdratova-klavesnice- s-touchpadem/?seradit=nejlevnejsi a tohle: http://www.zbozi.cz/vyrobek/goclever-pouzdro-s-kla vesnici-pro-tablet-10-cerna/?seradit=nejlevnejsi.

A radši se ještě zeptám:
U té bezdrátové, když do ní položím tablet, mohu to potom zaklapnout jako klasický notebook? Podporuje diakritiku?
U té druhé, vejde se mi do ní tablet tak, aby nevypadával? Podporuje diakritiku?
Jakou byste si vybrali vy? Chci si jí pořídit hlavně kvůli hrám v dosboxu, protože dotykové ovládání je v něm strašné.
Hledám pouze v pražských obchodech!

s bezdrátem neporadím, ten tvůj tablet má mikro USB tak hledej klávesnici s drátem rovnou s mikro USB konektorem

ta druhá drátová klávesnice je prťavá, hlavně pro ty co mají ruce "pracky" není možné na ni rozumně psát všemi deseti, je třeba datlovat (mám ji ted kousek od klávesnice PC :-) ), na hraní se dá rozumně využít klávesy ASDW, ale ty šipky vpravo dole jsou malé moc u sebe

podpora diakritiky je v Androidu - to nemá s hardwarem co dělat, je třeba si jen zjistit, jestli je klávesnice "česká", má ty správné popisky

Ta velikost kláves mi zas tak nevadí, přivyknu si (i na mém netbooku jsou malé). Teď jsem zrovna narazil na tuhle klávesničku: http://www.amio.cz/tablety/klavesnice-a-pera/gocle ver-pouzdro-s-klavesnici-pro-tablet-8-quot-4-3-kon ektor-micro-usb-ag-gc00305.html. Tu bezdrátovou už nechci, protože jsem si uvědomil, že ještě nemám ani pouzdro, takže už zbývá jenom to 8" microUSB a "multivelikostní" s usb 2.0. Tak kterou? :D

mě ta uvedená drátová klávesnice pro tablety do 10" vyšla i s dopravou na 15$, dnes bych ji už nejspíš nekupoval, využívám klávesnici minimálně, stačilo by mi jen pevné pouzdro s funkcí stojánku (teda pokud by stále nebylo lepší a levnější to pouzdro s klávesnicí :-) ).

netbukům obvykle nejde přetočit obrazovka na záda klávesnice (jakoby ho zavřít opačně :) aby klávesnice "neotravovala", když ji nepotřebuji ) aty laciný nemají dotykovou obrazovku, na specifické operace se hodí lépe matlání rukou, toť k hlavním důvodům proč to nebrat

ahojte, mam acer iconia tab A1 a puzdro s klavesnicou ART AB-100. SK (alebo CZ) diakritiku naistalujete : stiahnit si aplikaciu (zdarma) Externe tastaur. Po naistalovani(inak v tablete ju po istalacii neviem najst) v android nastaveniach-jazyk&vstup-pod polozkou fyzicka klavesnica- mam uvedene"sigmachip usb keyboard"-tam tuknite a v novom okienku tuknite dolu(nevyzera to ako tlacitko) na "nastavit rozlozenia klavesnice"-vyberiete si jazyk a je to. Na klavesnici sa poprehadzuju symboly ako na PC klavesnici, ale trochu zvlastne, lebo tato externa klavesnica ma menej klaves. Ale pre zjednodusenie : shift+"+" dá mekcen a stlacenie "=" da dlzen. Sikmo dolu vedla enteru je "ô".