Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil...?

Zdravím,
v dnešních mobilech se neorientuju a potřeboval bych pro mámu mobil v cenovém rozmezí (1)2-3 tisíce. Hlavním požadavkem je co nejlepší fotoaparát a jednoduché uživatelské prostředí bez zbytečností vzhledem k věkové kategorii. Podle Heureky v této cenové kategorii vychází nejlépe Sony Xperia Tipo viz. http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-xperia-tip o/

Pokud se tu najde nějaká dobrá duše, budu rád. Předem díky.

Předloni jsem koupil ženě Samsung S5610

Rozměry: 119 × 50 × 12,9 mm
Hmotnost: 91 gramů
UMTS
HSDPA 7,2 Mbps
GSM/EDGE
Displej: TFT; QVGA; 262 tisíc barev; 2,4 palce
Fotoaparát: 5 Mpix; autofokus; blesk; makro režim
Nahrávání videa: QVGA
Hudební přehrávač
Video přehrávač
FM rádio s RDS
Audio konektor 3,5 mm (A2DP)
Bluetooth 3.0
USB 2.0
Vestavěná paměť: 108 MB
Paměťové karty: microSDHC (až 16 GB)
Exchange ActiveSync
Facebook
MySpace
Twitter
IM
Baterie: Li-Ion 1000 mAh
Výdrž na příjmu: GSM 960 h/3G 680 h
Hovorový čas: GSM 15,1 h/3G 5,1 h

[http://pc.poradna.net/file/view/13342-samsung-heur   eka-png]

Fotí docela slušně
http://prcekiveta.rajce.idnes.cz/Sobotka_2012/#sob otka-2012--084.jpg

Nekupuj mámě dotykáč.

Přesně na ten jsme taky koukali, když jsem ho objevil, myslel jsem si, že jsem našel to pravý, ale nakonec jsme od něho upustili s tím, že rozdíl v ceně oproti Xperii je jen pár stovek. Navíc absence wi-fi by mohla být časem na škodu. Každopádně foťák super a obecně výkon předběhl cenu si myslím...

Kráťo, jak dobře u toho Samsungu funguje bluetooth? Už mi dosluhuje K550i a ten hodně často používám na net ve spojení s klasickým PDA nebo s netbookem. Před časem jsem si S5610 vyhledával a lidi psali o problémech při párování a o padání spojení.

Další věc, java programy. Doinstalovali jste nějaké? Šlo to?