Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po zapnutí PC nic nedělá

Čuste, mám takový problém jak už nadpis napovídá, prostě zapnu, a na základní desce bliká jen 1 diodka zeleně a další 3 červeně jen svítí. Pořizoval jsem si nové PC a tak jsem z toho starého vyndal disk a nahradil ho jiným, na kterém nic není, pak jsem tam měl v úmyslu dát win7. Takže staré PC zapnu s prázdným diskem, ale jen ty diodky tam svítí a ani obrazovka nenaběhne :/ nevíte co s tím? děkuji za odpovědi ;)

Tak se koukni do manuálu od své utajované desky,co ty červené LEDky znamenají za chybu.Tam to najdeš.A taky zkontroluj všechny kabely a usazení CPU,RAM a grafiky.