Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pc.poradna na mobilu

Pekny den a pekne velikonoce celemu tymu PC.poradna.net a vsem navstevnikum

Ma takovou otazku ci budete delat ci pripravovat aplikaci pro Android PC.poradna
Jastli ano jestli bude placena, jestli nebudete tak proc,,,diky

FUJO- PC.poradna co pomuze nebo poradi, tak koupit si aplikaci nebo prispet maly prispevek mi nepripadne nic nenormalniho ci nepochopitelneho, za ty desitky lidi kterym zde pomuzou kazdy den, ale ty to vidis asi spis jako Free pokec,,,bohuzel

Vidi to naopak spravne a je v buducnosti mozne, ze sa budeme uberat tymto smerom. Poradna sa nedala donekonecna tahat z vlastnych penazi, servre, elektrika, housing, konektivita a vyvoj nieco stoja. Pokial nechceme aj my stat na jednom mieste musime do poradne tlacit dalsie peniaze.
Btw tento rok bude rokom velkych zmien na poradni, budeme zasadnym sposoboom inovovat a rozsirovat a prve zmeny tu budu uz coskoro.

Správně to nevidí. Teď je poradna free. Odpovídá kdo chce, takže je to free pokec. To, co se chystá nebo nechystá, není podstatou této debaty. Takže jestli někdy něco bude placené, je zcela irelevantní. Navíc nikdo vás to přece nenutí dělat.

Nikto ta predsa nenuti platit. Ty zaplatit mozes, nemusis, citts snad ten rozdiel nie? Nerozumiem co je na tom nepochopitelne, ze poradna sa neda donekonecna prevadzkovat z nasich sukromnych penazi. Chces mat poradnu? Chces, aby bola zdarma? Tak prispej. Bolo by tak moc dat 1-2 eura za platenu aplikaciu, aby si podoril vyvoj svojej oblubenej poradne? Mne osobne teda nie a casto to tak aj robim.
Tvoje zmyslanie je rovnako pokrivene ako ked niekto argumentuje tym, ze si nemusi kupit hudbu, sw, film, pretoze vsetko je predsa na nete a free. Lenze skus si predstavit, ze takto bude premyslat 100% ludi a po istom case uz proste nebude co stahovat, pretoze nikto nebude nic tvorit.

No přiznám se, že jsem se vývojářů Tapatalku dříve ptal na možnost propojení té jejich placené aplikace s jistou v té době hojně používanou aplikací pro web fórum (XMB forum) a jejich odpověď ve smyslu "napište si sám" mne dost překvapila. Od té doby jsem na ně vysazenej, fakt netuším, proč by jim někdo měl pomáhat vydělávat.