Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pc.poradna na mobilu

Pekny den a pekne velikonoce celemu tymu PC.poradna.net a vsem navstevnikum

Ma takovou otazku ci budete delat ci pripravovat aplikaci pro Android PC.poradna
Jastli ano jestli bude placena, jestli nebudete tak proc,,,diky

No přiznám se, že jsem se vývojářů Tapatalku dříve ptal na možnost propojení té jejich placené aplikace s jistou v té době hojně používanou aplikací pro web fórum (XMB forum) a jejich odpověď ve smyslu "napište si sám" mne dost překvapila. Od té doby jsem na ně vysazenej, fakt netuším, proč by jim někdo měl pomáhat vydělávat.