Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jazykový balíček pro Windows XP

Dobrý den, nutně potřebuji do svého počítače nainstalovat pár jazyků (japonština,čínština atd.), které se nacházejí na instalačním disku pro Windows XP, který ale bohužel nemohu najít a tak mě napadlo, že bych se mohl pokusit tento jazykový balíček stáhnout někde na internetu. Byl by tento krok legální nebo by za stažení a instalaci mohly být problémy?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ano, přesně tak, chce to po mě to instalační CD od XPček, jenže to CD zaboha nemohu najít a tak sem si řekl, že se po těch souborech nutných k instalaci podívám na netu a našel jsem je, jenomže nevím zda je mám stahovat a následně instalovat, protože nevím zda by to bylo legální a proto bych na tuto otázku potřeboval odpověd
PS: Jeden ze souborů se jmenuje i386\lang (nevím zda to něčemu zde pomůže ale doufám že ano)
Potřebuji pouze vědět jestli by stažení a nainstalování bylo legální.

Nejsem JUDr.(ani z Plzně),ale vytvoření pouhého instalačního media za ztracené jinou cestou podle mě trestné není.Jednak si můžeš rovnou po zakoupení vyrobit záložní kopii svého orig.CD pro případ poškození a jednak nikdo nepozná,z jakého image to bylo vypáleno,zvlášť když při pálení zadáš třeba v Neru ručně datum vypálení například na rok 2005.Ale právníci z MS to mohou vidět jinak.

Tak jsem zkusil vypreparovat z CD pouze ten adresar LANG, a pak pridat tu japonstinu.
V zasade to stacilo, ale nakonec si to chtelo pridat i klavesnici, ktera zase v tom adresari LANG neni, ale je v adresari i386. Takze to CD si normalne nekde puc/stahni. Vsak licenci na ty XP mas, tak co.