Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení PC v čase

Dobrý večer, aktualizoval jsem si jeden prorgam a je po aktualizaci uplně na nic... na internetu jsem našel hodně návodu jak aktualizaci vrátit z5 (přeinstalování apod..) ... ale když jsem to zkoušel není to ono... je to cele divné... potřeboval bych vrátit v PC nějak čas... aby nastavení a soubory které tem byli cca před 2hodinama.. byli jako dřív jde to nějak ? vím že existuje ve WINdowsech OBNOVA SYSTÉMU obnoví to i ty data ? nebou pouze systémove nastavení ? děkuji :)

Dobrý večer aj Tebe. Inak ten "Dobrý večer" je jedina vec, ktoru chapem.

Ked chces riesit problem s PC, tak to chce presne technicke data a prisnu logiku. Inak je to pokec typu "libimseti"

"aktualizoval jsem si jeden prorgam" programov su tisice, statisice, miliony. A o case 20:43, je Vestirna mimo provoz. N/A
"po aktualizaci uplně na nic" super presne specifikovanie problemu. N/A
"na internetu jsem našel hodně návodu jak aktualizaci vrátit z5" napriklad ake? Nenapisal si. (mozno skusit miesto z5 z8, neviem). N/A
"ale když jsem to zkoušel není to ono" dalsie super presne specifikovanie problemu (nepis tolko podrobnosti, chybovych hlaseni, vypisov z logu, kto sa v tom ma vyznat). N/A
"potřeboval bych vrátit v PC nějak čas" cas sa samozrejme da v PC menit, ale nic tym nevyriesis. N/A
"aby nastavení a soubory které tem byli cca před 2hodinama" Robil si pred dvoma hodinami zalohu systemu? Ked ano, da sa.
"vím že existuje ve WINdowsech OBNOVA SYSTÉMU obnoví to i ty data ?" Tak konecne, okrem "Dobrý večer" prva zrozumitelna informacia: Asi ide o OS Windows, ale o ktory? Podla MS je ich 36.
"obnoví to i ty data ?" specifikuj, co su "ty data" N/A
"nebou pouze systémove nastavení ?" Budu, ale tu treba sa pozastavit. Co program, to iny programator. Niektory program si uchovava vsetky nastavenia vo svojich suboroch (vacsinou typu *.dat, *.ini) ale niektore ukladaju do databazy "Registry". U daneho a nemenovaneho programu, tazko povedat. Funkcia "OBNOVA SYSTÉMU" obnovuje databazu Registry (ked bol "Bod obnovenia" vobec vytvoreny), ale ci to pomoze na dany prisne tajny program ...

Nevieme ani to, ci ide o notebook, netbook, PC, ani aky mas OS a uz vobec aky program Ti robi zle. Ale ked nedostanes odpoved: Klikni sem a hotovo, asi zla Poradna.

P.S. pre kolegov v Poradni, makam v noci (rendrujem) a v "prestojoch" som chcel napisat taky maly pokec, ako sa neda v Poradni poradit. Hlavne pre tych, ktori ignoruju "povinne citanie", ale chcu 100% riesenie. Mozno to niekomu pomoze.
add

Abox : Tvoje odpede si urcite vazim. Ale autor nema na to aby zadal OS. Podla "MS je ich 36"

Mozno moj pristup je skor naucny, ako konstruktivny, ale prave to som chcel.

Chces konstruktivnu odpoved, zadaj konstruktivny dotaz.
Uz roky preferovane: Aka otazka, taka odpoved.