Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s wi-fi

Dobrý večer.

Mám poslední dobou velké problémy s internetem. Hlavně na mobilu, ale občas i na pc. Stane se, že na Samsungu galaxy s2 koukám na net a najednou z ničeho nic se zane objevovat Bad gateway, pak DNS neodpovídá a server nenalezen. Prostě chybové hlášky různých typů. Na routru mám nastaven filtr asi na 5 nebo 6 mac adres. Dva počátače, dva mobily a jednu tiskárnu. Takže nikdo jiný se nepřipojí. Prímární adresu DNS mám nastavenou na 8.8.8.8 a sekundární dns, gateway, submask a ip jsou samé nuly.
Nevíte kde je problém? Mimochodem problém zaznamenávám hlavně při koukání se na online TV saskoo49. Koukám a najednou se stream zasekne, při čemž se stanou všechny stránky nedostupnými. Po vypnutí a zapnutí wi-fi na mobilu, vše zase funguje ale zhruba jen na dvě minuty.

Díky za případnou pomoc.

ten filtr mac adres funguje jen pro wifi připojení - proto mě zajímalo, jestli se tiskárna taky připojuje přes pomalé wifi (a zabírá pásmo notebookům). pokud je přes kabel, cpeš ji tam zbytečně.
čím víc filtrovacích pravidel si nacpeš do routeru s malým výkonem, tím horší propustnost čekej.
předpokládám, že si nepleteš mac filtr pro wifi a statickou rezervaci ip v dhcp podle mac.

sekundární dns, gateway, submask a ip jsou samé nuly.

sekundární dns vyplň taky (není poznat, jestli se tvůj popis týká routeru nebo mobilu), ostatní předpokládám že znamená dhcp.

Dva počátače, dva mobily...
Po vypnutí a zapnutí wi-fi na mobilu, vše zase funguje

problém je s jediným mobilem? se všemi? ty pc jsou přes kabel (proč potom mají vyplněný mac filtr?) nebo taky zbytečně zabírají géčkové pásmo?