Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chodi mi na email mejly pro jine adresaty

zdravim,
mam mejl na seznam.cz. postu vybiram pres outlook express. v posledni dobe se mi stava ze mi chodi mejly (vzdy je to spam) ve kterych je jiny adresat ale prijde to mne.
nevite co s tim?
diky

moje mejlovka je hernimaniak@seznam.cz a chodi mi mejly pro:
hernn@seznam.cz
hernychova.veronika@seznam.cz
herodeska2@seznam.cz
hero.in@seznam.cz atd

toto je hlavicka jednoho z tech mejlu:

Reply-To: =?us-ascii?Q?Randell=20Boyle?= <peggy.van.vreckem@pandora.be>
Received: (qmail 4332 invoked by uid 0); 20 Sep 2006 12:09:00 -0000
X-Spam-Checker-Version: szn-spamassassin 2006-02-02
X-Spam-Status: score=0.0
Received: from 85.117.58.54 (EHLO SERVER.online.ge)
by fotini id FixusSMTPd3494; 20 Sep 2006 12:08:58 -0000
Received: from [195.130.132.51] (port=2561 helo=smtp-pandora.telenet-ops.be)
by smtp-pandora.telenet-ops.be with asmtp
id JX2V3N-HE8OKE-WC
for hero.in@seznam.cz; Wed, 20 Sep 2006 12:08:12 -0180
Message-Id: <01c6dcad$71f1e910$6c822ecf@peggy.van.vreckem>
Fro m: =?us-ascii?Q?Randell=20Boyle?= <peggy.van.vreckem@pandora.be>
To: hero.in@seznam.cz
Subject: =?us-ascii?Q?WEDNESDAY=2EHBID=2Ewants=20to=20see=2 0a?=
Date: Wed, 20 Sep 2006 16:28:12 +0200 (CEST)
Mime-Version: 1.0
Content-Type: text/plain;
format=flowed;
charset="us-ascii";
reply-type=original
Content-Transfer-Encoding: 7bit
X-Priority: 3
X-Msmail-Priority: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1478
X-Mimeole: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1478
X-Smtpd: szn-smtpd v1.1.3-sarge1
X-Nod32result: clean

Mně to chodí podobné spamy, nikoliv na seznam, ale i kamkoliv jinam. Kromě množství běžného spamu mi chodí i hodně spamu, kde jako adresát je uvedeno podobné jméno jako moje - a moje skutečné je v BCC. Asi jsou spamroboti naprogramovaní tak, aby vybírali jako adresáty podobně znějící adresy, možná očekávají vyšší účinnost? Nevím. Netrápím se tím.

Nojo, jenže když bude jeden ze skrytých příjemců úžasné *.pps, tak ji neuvidí a bude děsně ochuzen.
A co teprve, když to bude e-mail typu "Rozešli všem lidem ze svého adresáře do šesti vteřin, jinak budeš mít polízanici s veverkou!" On by takový mejl vůbec neviděl a pěkně by si zavařil. :-)