Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chodi mi na email mejly pro jine adresaty

zdravim,
mam mejl na seznam.cz. postu vybiram pres outlook express. v posledni dobe se mi stava ze mi chodi mejly (vzdy je to spam) ve kterych je jiny adresat ale prijde to mne.
nevite co s tim?
diky

moje mejlovka je hernimaniak@seznam.cz a chodi mi mejly pro:
hernn@seznam.cz
hernychova.veronika@seznam.cz
herodeska2@seznam.cz
hero.in@seznam.cz atd

toto je hlavicka jednoho z tech mejlu:

Reply-To: =?us-ascii?Q?Randell=20Boyle?= <peggy.van.vreckem@pandora.be>
Received: (qmail 4332 invoked by uid 0); 20 Sep 2006 12:09:00 -0000
X-Spam-Checker-Version: szn-spamassassin 2006-02-02
X-Spam-Status: score=0.0
Received: from 85.117.58.54 (EHLO SERVER.online.ge)
by fotini id FixusSMTPd3494; 20 Sep 2006 12:08:58 -0000
Received: from [195.130.132.51] (port=2561 helo=smtp-pandora.telenet-ops.be)
by smtp-pandora.telenet-ops.be with asmtp
id JX2V3N-HE8OKE-WC
for hero.in@seznam.cz; Wed, 20 Sep 2006 12:08:12 -0180
Message-Id: <01c6dcad$71f1e910$6c822ecf@peggy.van.vreckem>
Fro m: =?us-ascii?Q?Randell=20Boyle?= <peggy.van.vreckem@pandora.be>
To: hero.in@seznam.cz
Subject: =?us-ascii?Q?WEDNESDAY=2EHBID=2Ewants=20to=20see=2 0a?=
Date: Wed, 20 Sep 2006 16:28:12 +0200 (CEST)
Mime-Version: 1.0
Content-Type: text/plain;
format=flowed;
charset="us-ascii";
reply-type=original
Content-Transfer-Encoding: 7bit
X-Priority: 3
X-Msmail-Priority: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1478
X-Mimeole: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1478
X-Smtpd: szn-smtpd v1.1.3-sarge1
X-Nod32result: clean

Ty, jako adresát jsi uveden v BCC (Blind Carbon Copy - skrytý příjemce)
Server tyto adresáty (obvykle seznam) příjemci nezobrazuje.

Prostě si nastav filtr na serveru tak, že pokud nejsi uveden jako normální příjemce, tak ať to zrovna smaže.

Mně to chodí podobné spamy, nikoliv na seznam, ale i kamkoliv jinam. Kromě množství běžného spamu mi chodí i hodně spamu, kde jako adresát je uvedeno podobné jméno jako moje - a moje skutečné je v BCC. Asi jsou spamroboti naprogramovaní tak, aby vybírali jako adresáty podobně znějící adresy, možná očekávají vyšší účinnost? Nevím. Netrápím se tím.

Nojo, jenže když bude jeden ze skrytých příjemců úžasné *.pps, tak ji neuvidí a bude děsně ochuzen.
A co teprve, když to bude e-mail typu "Rozešli všem lidem ze svého adresáře do šesti vteřin, jinak budeš mít polízanici s veverkou!" On by takový mejl vůbec neviděl a pěkně by si zavařil. :-)