Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokoupení komponent

Zdravím,
mám tuto základovou desku a chtěl bych dokoupit RAMky a grafiku.
Chtěl bych se ujistit, zda-li budou tyto RAMky kompatibilní:
http://www.alza.cz/zeppelin-2gb-kit-ddr-gold-d1471 58.htm
http://www.alza.cz/zeppelin-2gb-kit-ddr2-800mhz-ch ladic-d112091.htm

A jestli byste mi pomohli najít nějakou grafiku, která jde strčit do té desky. Chtěl bych gigovku, na značce mi nějak extra nezáleží ale cenově aby byla tak do 1.600,-

Předposlední věc, jestli budou pasovat tyhle RAMky do tohohle noťasu :)

A nakonec dotaz ohledně zmiňovaného notebooku.
Mám ho třetím rokem a vše bylo víceméně v pohodě. Před Vánocema mi "odešel" HDD (neměl jsem čas zkoumat co s ním bylo) tak jsem koupil nový, dostal jsem pod stromek win 8 a hned ho nainstaloval, ale začalo to zase blbnout, když ntb třeba zamrzl a já ho vypl na tvrdo tlačítkem, nebo se mi vypl po přehřátí procesoru (tento problém už jsem vyřešil pročištěním větráku a aplikací nové pasty) win už se nerozběhl a musel jsem ho znova přeinstalovat.
Teď mi harddisk zase úplně odešel, může být problém v pc? Nějaký zkrat v drátech, či něco podobného?
(Hned po spuštění to vypisuje:
1720-SMART Hard Drive detects imminent failure (Failing Attributes: 5)...
F1=Continue F10 BIOS Setup -> když dám pokračovat win se načte, ale potom se pc resetuje)

Moc díky za všechny rady a tipy.
S pozdravem

Arose

Dobrá do stolního pc tedy koupím Kingstony DDR2
a ještě bych fakt chtěl poprosit nějakou tu grafiku, páč je tam 256, tak alespoň tu 512 když už nic jiného, seká se to i při minecraftu :D

A ohledně toho ntb, chci postupně upgradovat aji CPU a grafiku, tak jsem myslel, že by to nebylo špatné...