Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jiskření ve zdroji

Dobrý den, při zapínání PC mi zřejmě od zdroje jde jiskření a počítač se vypne, toto se někdy opakuje a počítač stále nabíhá znova a znova , musel jsem tedy celou bednu otočit a počítač běží, ale víc se zahřívá. Jde problém nějak vyřešit, nebo pomůže jen výměna zdroje ? Děkuji za pomoc !

No moc dlouho s tou výměnou neotálej,ono to takhle možná chvilku vydrží,ale jednoho dne to bleskne a pak budeš stejně honem honit zdroj a možná nejen ten.