Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LogMeIn

Když na liště kliknu pravým myšítkem na ikonu LMI a zvolím Open LogMeIn..., tak se mi zobrazí připojení k mému vlastnímu PC, kde právě sedím. Nedalo by se to nastavit tak, aby se mi tam zobrazoval, ten vzdálený?

pozn. Zkus zapracovat na těch nadpisech. Prostý název služby neříká nic o problému.

Do návodu jsem se samozřejmě kouknul, jenže buď je moje angličtina tak špatná, nebo tam nic takovýho není...

Lepší nadpis mě nenapadl, myslel jsem že se takhle chytne někdo, kdo LMI používá.

A k opakování dotazů - asi to není nejlepší způsob, ale když se chci přiživit na dotazu, který už JaFi označil jako vyřešený, nemusel bych se odpovědi dočkat vůbec...

Ale ne, asi si nerozumíme. Od táty se běžně dostanu k sobě, od sebe k tátovi. Ale tohle funguje v případě, kdy najedu na stránky www.logmein.com, přihlásím se a vyberu si nějaký z My Computers.

Jde mi ale o to, že na spodní liště ve Windows vpravo, před hodinami, mám ikonu programu LogMeIn. Když na ní kliknu pravým myšítkem, objeví se mi menu a první položka je Open LogMeIn... A když kliknu na tohle, tak se mi automaticky otevře připojení na můj počítač, ale s upozorněním, že se chci připojit na ten PC, u kterého právě sedím. To ale já nechci a proto se zajímám o to, jestli je možnost tohle změnit. Používám to jen pro dva PC. Takže doma bych si to nastavil tak, abych tam měl tátův a u táty tak, abych tam měl svůj.

Ptal jsem se i na jejich fóru, ale asi jsem nebyl pochopenej, protože mi radili přihlašovat se přes stránky.

Vzhledem k tomu, že je možnost přihlásit se přes tu ikonu na liště, tak to asi tak musí fungovat. Jen nevím jak...

to anarchist: zkusil jsem částečně tvoji radu, odebral jsem svůj PC, takže jsem měl zaregistrován jen tátův, ale po otevření přes ikonu se mi stejně nabídl ten můj, takže tak to taky nepůjde :-|

Ano, když tam zvolím Disable, tak program shodím a nikdo se mi nepřipojí.

Když ale zvolím Open LogMeIn (hned první řádek), tak se mi otevře okno s připojením mého PC (aniž by se mě to na cokoliv ptalo) a tam mám jediné dvě volby - Remote Control a Disconnect.

Kliknu Remote Control a objeví se oznámení, že se chci připojit na PC, u kterého sedím... Tak nějak nechápu, proč by to tam bylo?