Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Film mpeg2, opravení?

Nahrál jsem si z dvb-t (digitální pozemní vysílání) několik filmů (formát mpeg2), je u nich různě posunutej zvuk oproti obrazu (a tím myslím v jednom filmu v různých částech různej posun) a navíc vypadlý rámce, takže přehrávání zamrzá.

Kdysi mi byl (snad anarchistem?) doporučen PVAStrumento na jejich opravu. Bude stačit film prohnat tímto programem nebo bude nutný nějak rozdělit film na video a zvuk, odstranit (čím?) všechny problémy a zase je (ve VirtualDubMod?) spojit?

Rád bych si poslechl názor někoho, kdo podobnou věc úspěšně vyřešil. Jo a protože nepíšu pro jakej operační systém to má být, tak je jasná že jde o WinXP.

Pavel

Ja nenehravam DVB-T primo z karty, ale kartou si vysilam stream do site a na clientovi je mozne ho nahravat pres VLC.. zvuk posunuty neni nikdy. Je nutne ho ulozit v MPEG-PS ( program stream ), pak ho opravit pomoci nejake sikovne utilitky a vypalit na dvd. Oboje me zasetene DVD LAB PRO, umi osetrit mpeg od chyb a vypadku a robnou vyrobit VOB pro paleni na dvd.