Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drupal - dotazy

Tak jsem se dostal k dalsimu redakcnimu systemu, po te co jsem zabalil Joomlu, nebot si me neziskala a vzhledem k tomu, ze tu podobnych dotazu moc nebyva, tak myslim, ze bude stacit opet jedno vlakno pro ruzne dotazy (pripadne i ruzne tazatele).

Potreboval bych od nejakeho drupalisty vysvetlit system prirazovani clanku do polozek menu, nacetl jsem neco o modulech taxonomy (nainstalovane taxonomy-menu), ale v praxi nemuzu na ten system prijit.
Budu teda mit menu Clanky, Hardware, Periferie, Multimedia, .... a v Clanky bych chtel zobrazovat vsechny clanky, v Hardware jen clanky o hardware, v Periferie jen clanky o periferiich, ....

V Struktura - Kategorie - Slovnik mam slovnik Clanky (main-menu) a v nem termin Hardware, tim jsem vytvoril ono menu, v obsahu mam vytvoreny clanek Procesor, ted chci ten clanek nejak propojit s tim menu Hardware. Jak? Jdu na to vubec dobre?

(predem dik)

Tak problem vyresen, nebudu ale znacit vyreseno, oni jeste nejake nejasnosti jiste nastanou. Jinak poradili mi na ceskem Drupal foru, mimochodem k tomu komentari tady, na Joomla forech jsem pokladal hodne dotazu a nikdo neporadil nebo nejakemu novemu joudovi co se pousti do Joomly poradit nechtel s vyjimkou ceskeho specializovaneho virtuemart fora, kde jsem rady dostal velmi dobre.

Jinak cele to spociva v tom, ze (Drupal 7) v Struktura - Kategorie je treba vytvorit slovnik - treba Clanek nahazet si do nej terminy Hardware, Periferie, ...
v Struktura - Typy obsahu je treba v Článek kliknout na sprava poli, vytvorit nove pole typu Odkaz na termin, Widget Seznam
a v samotnem clanku Procesor si ze seznamu vybrat Hardware.

Takhle to je jednoduchy. :-)