Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem příkazový řádek

prosím jak se po nabehnuti PC dostane jeste pred startem windoes do prikazovy radky, odkud by mohl dat treba dovnou format c:

JAK SE PO ZAPNUTÍ pc dostanu JEŠTĚ PŘED STARTEM windows do příkazový řádky abych tam mohl dát třeba format c: nebo setup.exe ??
upozornuji že ve win7 už nejde po spuštění dát F5. protože vám to nabídne POUZE ty pitomé debilní win7

mám nějak upravit autoexec, config bo podobně ??!! bo co

Zřejmě tvé Win7 nenávidí svého přiblblého, nefunkčního uživatele.
Jestli chceš zlikvidovat operační systém, tak operační systém je, na rozdíl od tebe, vztekloni vzteklá, chytřejší a nedovolí to. Musíš ho zlikvidovat z jiného operačního systému, instalační médium zpravidla postačí. Já na práci s diskovými oddíly používám svůj oblíbený Partition Wizard od firmy MiniTool , který je na bootovacím médiu, ale každý jen trošičku znalý věci ti z hlavy vysype množství dalších možností. V tom to je - každý jen trošičku znalý věci, což se asi netýká tebe. Tak nesváděj svoji neschopnost či neznalost na operační systém a začni od sebe!

Pilit konar pod ritou je hovadina. To vie aj ten "debilní win7" a preto Ti to nedovoli.
V podstate chces mazat beziaci system, teda ziadas od neho sebevrazdu.
To nejde. Najmi si na vrazdu najomneho vraha. Nabootovat iny system, staci instalacne medium Windows, PartPE, Linux ... cokolvek ale nie besiaci system z harddisku, ktory chces mazat.