Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojit AP zařízení s Routerem ?

Ahoj,
prvně bych se chtěl zeptat jestli vubec jde propojit Access Point zařízení viz. (wl-5460ap_v2) s routerem http://www.tp-link.com/en/products/details/?model= TL-WR543G.

Tento router bohužel není dostatečně silný abych dosáhl až do mého pokoje, tudíž bych jsem našel staré AP zařízení a naadlo mě že bych se připojoval na ono AP, které by bylo (nějak) připojené na ten hlavní router.

Když jsem se dostal do nastavení toho AP, nevím zase který MOD zvolit (AP Mode, Bridge Mode, Client Mode, WDS Repeater, Universal Repeater, WISP Router, WISP+Universal Repeater či AP Router)

nebo mám snad něco takového změnit v nastavení toho routeru a ne AP zařízení?

Díky.

Tohle prostě nahrazuje ten propojovací kabel, povídá si to spolu po elektrickém rozvodu. Jedno strčíš do zásuvky na jednom konci baráku a druhej kus do zásuvky na druhým konci baráku. Potom na jednom zmáškneš tlačítko a běžíš ke druhýmu ho zmáčknout taky. Načte si to vzájemně kódy a pak už se o to nestaráš.