Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak při ukládání souboru defaultně zobrazit všechny soubory ve složce?

Zdar a sílu. Už delší dobu mě štve, že např. při ukládání titulků vždycky vidím jenom soubory s příponou titulků (+ .lnk), ale nevím jak nastavit, aby tam defaultně byly zobrazeny všechny soubory ve složce. Samozřejmě vím, že se to dá dole rozkliknout, ale je to činnost navíc. Poradí někdo a jde to vůbec? OS Windows 7.

Jak to je:
[13620-srt1-jpg]

Jak to chci:
[13621-tit2-jpg]

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Fascinuje mě, jak někdo může založit vlákno kvůli tomu, že je línej udělat 1 pitomý rozkliknutí. Co…
pidzejj 14.04.2013 02:16
pidzejj
Když už jsme u těch jedovatostí, tak názor od člověka, který není schopen spustit přehrávání interne… poslední
IQ37 14.04.2013 17:07
IQ37

Fascinuje mě, jak někdo může založit vlákno kvůli tomu, že je línej udělat 1 pitomý rozkliknutí.
Co kdybys to příště zkusil silou vůle

Když už jsme u těch jedovatostí, tak názor od člověka, který není schopen spustit přehrávání internetového radia Evropa 2 (síla vůle zjevně není ani na průměrné úrovni), je dost irelevantní. :-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru