Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání her při pohybu myši

Zdravím,
Jak už vyplývá z nadpisu, tak se mi sekají hry když pohnu myší. Př. Hraju Call of Duty a při pohybu myši se mi hra začne sekat dokud se myš nedostane do požadované pozice. Začlo mi to dělat už včera odpoledne a to bez jakéhokoliv důvodu. Před 3 dny jsem udělal aktualizaci Win XP, ale to mi ještě všechno fungovalo v pořádku. Nikdy dřív mi to nedělalo, takže nevím jak se toho zbavit.

Za každou radu budu vděčný :-)

hm zajímave, v poslední době se to stává čím dál tím více lidem. Před třemi dny se mi myš začala sekat při pohybu myší u WoT bylo to strašné a nedalo se to hrat, skusil jsem vyměnit myš a už to šlo v pohodě. Nevím co se té myši(A4tech K6-52D) mohlo stát mám ji teprve tak rok.

reinstal PC, mohl by to pomoct?

bez funkčního zdroje se nerozjede ani instalace - ten druhý kousek rovnou popiš "jen kancelářské krámy", nebo rovnou hoď do sběrného dvora.
první zdroj vypadá papírově normálně, jenže fortron je poslední léta nějakej divnej.

co nouzový režim s prvním zdrojem - i tam se myšoun chová divně?