Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování pentium 4

Dobrý den
Chtěl bych si přetaktovat procesor Inel Pentium 4 (Northwood) 3.04 GHZ frekvence 200 Mhz
Ještě nikdy jsem netaktoval a tak bych chtěl poradit jak začít a o kolik je to bezpečné
Děkuji

30mhz to je zanedbatelný.Co vím o Pentiích 4 tak pozorovatelný rozdíl byl až někdy okolo 200-300mhz jinak se to chovalo pořád stejně.

Tak někde to pozorovatelný je.U mého desktopu kde je Celer 2.53(Prskot jaká smůla :-( ) mi systém načítal 20s a po přetaktu na 2.8GHZ to bylo 14s takže rozdíl sice malý ale přece to bylo trochu znát.Jinak ve hrách a jiných aplikacích se to neprojevilo skoro vůbec.