Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bzučení grafiky přetížení restartování plný otáčky na grafice stejně se rest.PC čím to je?

DObrý den,

Chci se jen zeptat grafiku mam CCA 2roky před měsícem nově namazaná chladící pasta kvalitní.
Jde o to že mam problém při hrách se přetíží grafika i když chci zjistit index uživatelských hodnocení ve windows 7 jak je výkoná grafika procesor atd.. PRostě v % a najednou se stane to když spustím index tak grafika lehce opravdu malinko bzučí potom naběhne černá obrazovka grafika se restartuje že lehnce spomalí otáčk y ihned se zas zvětší a PC se restartuje.Stejný jako u crysis 3 hraji na nizký detaily grafika bzučí a přitom mam otáčky na 3tisících docela to je hluný a stane se uplně to samí i když jsem měl otáčky na 1900 ,myslím si že to jsou čipy ty černý jsou tam jen 4.

Zde se jedná o tuto grafiku:http://www.alza.cz/gigabyte-r577ud-1gd-d150626.htm #popis

Opravdu čím to je chladič to nemůže být.

Systém:windows 7 32bit
procesor:intel core 2 duo E8400 2jádra 1333mhz
4GB ram 1066Mhz
160gb 7200 ot

Tak sakra zjisti, co bzučí, trubku z papíru k uchu si udělat snad dokážeš.
Stáhni si třeba kalhoty a pak napiš, co se stalo. Ale raději to nechci vědět.

Pokud chladič při 60°C není moc teplý, tak prostě blbě sedí. Když odmontuješ větrák z chladiča, tak po chvilce (hlavně v zátěži) bude chladič opravdu horkej, že si popálíš prsty (70°C a více). Pokud to rovnou spadne, znamená to, že se přehřívá.