Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s barvou při přehrávání videa

Potřeboval bych pomoct...

Stávalo se mi že některé soubory ve formátu avi nešli přehrát. Stávalo se že mi to shodilo media player a napsalo chybu v souboru. Odinstalovala sem teda acemegacodec pack a naistaloval all in one a od ty doby mam obraz do cervena. I kdyz all in one odinstaluju stalé je to stejny. Nahral sem tam ruzny verze kodeku CCCP novejsi megacodec pack a furt stejny. Co stim...._ Diky!!!

To je dost důležitá informace. Mi zatím vše běží po instalaci
DivX 5.2.1, Xvid od Koepi, Indeo Video 5, možná ještě něco bylo, už nevím.
Co aktualizovat ovladače pro grafiku a zkus test v DirectX :
Start - spustit - napiš dxdiag + Enter.
To je dost síla, aby nešly dobře i VOBy. Nepřehřívá se ti grafika ?

Taky můžeš použít univerzální řešení : [brunagj1.gif]

Grafika neee.. Ta ma stabilne okolo 40 stupnu... Ovladace jsou nejnovejsi od nvidia. Ja ji mam jenom chvilku. Nejvetsi sranda je ze mam v PC naistalovany 2 x windows jedny skoro cisty a druhy pracovni a v tech citych vsechno bez problemu bezi. Stalo se to opravdu po odinstalovani ACE megacodecpack a po nainstalovani novejsi verze. Od ty doby se s tim peru3-[ Univerzalni reseni zatim nebudu praktikovat:-D

No pak bych to tipnul, že si nekorektní odinstalace ACE
vzala sebou něco do večných lovišť. Dobře, že s tím bojuješ,
páč přeinstalace je sice jednoduché řešení, ale neochytří ...
Obávám se však, že třeba stačily nějaké přepsané dll za jinou verzi
a nic už se nezobrazí správně. Zkusil bych přeinstalovat WMPlayer,
přeinstalovat PowerDVD klidně i shareware verzí, dobouchat do Windows
free Divx 4.12 :

DivX-4

Xvid origoš 1.1.0 :

http://downloads.xvid.org/downloads/xvidcore-1.1.0. zip

Koepi upravený 1.2 beta :

http://www.stahuj.cz/multimedia/kodeky/koepi-xvid-c odec/

Na DVD bohatě postačí neinstalační WMP Classic, ten prubni určitě :

http://www.slunecnice.cz/product/Media-Player-Class ic/

případně DivX 5.2.1 beta bez Adware, který používám dodnes :

DivX-5-Bundle