Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem začne najíždět bios a na monitoru je 10 žlutých pruhů

Dobrý den ,když zapnu pc tak začne najíždět bios a na monitoru je 10 žlutých pruhů,pak najíždí windows ,ale už nenaskočí ikony na ploše ,alemodrá obrazovka s těma samýma pruhama ale jsou červené a píše se tam.Byly zjištěny potíže a systém Windows byl ukončen...atd....dole potom Technické informace...stop:0*0000007E (0*C0000005,0*80527F90,0*F7A42160,,0*F7A41E5C),o a pak už s tím nejde nic dělat tak to musím vypnout natvrdo na skříni....Děkuji kdyby někdo věděl co s tím nebo kde je závada......Martenz
Změna předmětu, původně: Problém s pc.....
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Podle popisu závady (projev už při POSTu), jde jednoznačně o závadu hardware.
I když se závada projevuje na grafice, nemusí nutně jít o ní. Na vině může být i dosluhující zdroj či základní deska. Přesný viník se zjistí jen výměnou jednotlivých komponent (osobně vždy zkouším nejdříve zdroj).
PS: můžeš odtajnit, jaký zdroj máš v PC?