Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win. Media Player - asociace souborů

Jak nastavit program Win. Media Player, aby se zpouštěl (na zpuštění souboru určený pro přehrání)jako priritní? Mám krom ještě Wnamp a nechci jej odinstalovat.Kde se dá toto nastavit. Děkuji

[mod]upraven titulek - původně "Win. Media Player" (host)[/mod]

Ahoj, těch možností je několik:
a) v pruzkumniku/exploreru/složce klikneš na: Nástroje - Možnosti Složky- Typy Souborů - a tam to změníš
b) při otvírání souboru, které chceš otvírat WMP klikeš pravým a dáš Otevřít v -> Vybrat program -> a zaškrtneš tam "Otírat vždy v tomto programu
c) Spustíš WMP a tam někdě v Tool - Options - Formats (Nástoje- Nastavení - Formáty) zaškrtneš všechny které potřebuješ.