Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou ATI GIGABYTE HD 5450

Dobrý den. Potřeboval bych poradit jak na desce MSI h61ma-e35 s proc. Intel i5-2400,3,1 GHz ,8gb Ram rozchodit tuto kartu. Procesor má sice grafiku integrovanou hd3000, ale potřebuji jet na externí grafice.Problém je v tom,že když zasunu kartu do PCI E slotu, tak se počítač vůbec nerozběhne. Zřejmě je někde v biosu nutno vnitřní grafiku vypnout, ale nemohu v biosu najít kde.Nebo je problém s kompaktibilitou? Děkuji moc za odpověď.

Richard

oni su aj zdroje na ktorych je napisane 500W a v skutocnosti su 200W. Zatial presny model tajis (aj zdroja aj grafiky)
Potom este existuju zdroje vadne.
Rozbehnu sa aspon vetraky alebo nejake LED svietia? Ak nie tak je niekde skrat o kejs alebo vadny zdroj, alebo zakl.doska, alebo je skrat pod zakl.doskou na kejs, apod

Větráky se rozběhnou. Ale počítač nepípne a ani monitor nenajede. Deska celkem nadupaná a stará asi rok. Zdroj je typ CHIEFTEC GPA-500S8. Stál 1200Kč. Grafika je model AMD Radeon HD 5450 1Gb DDR3/64 bit/PCI-E 2.1. Tím se omlouvám, do hlavičky jsem napsal omylem ATI.

takhle ten comp se zaseknul? mačkej NumLock (bliká?), popř. slyšíš nabíhat OS? swapování, uvodní znělka atd. nejlepší by bylo tu kartu zkusit v jiném PC...

Bios jse resetnul,klávesnice ani neblikne, jen se roztočí ventilátory a rozsvítí se jen power led. Monitor ani neblikne - stále svítí žlutá místo zelené. Počítač rozjedu jen když grafiku vyndám a monitor připojím na interní grafiku.