Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavenie 2 routerov

Dobry den,
potreboval by som poradit ako nastavit dva rozne routre. Vsetko je nastavene dynamicky. DHCP rozhrania som nstavil aby jeden mal start:192.168.1.3 end:192.168.1.49 a druhy od 50 do 99. Niekedy sa mi stava, ze vypadne net. CO stym moze byt .Biju sa tie routre? Po restarte uz net ide.

možná by nebylo od věci nechat to zapojit někoho, kdo rozumí alespoň trochu základům sítí. Tahle hra na slepou bábu je fakt o ničem..

edit: nejspíše máš problémy i se čtením, už tu zaznělo, že:

1. router je třeba jen jeden, poté už jen APčka
2. propojení routerů/AP jsem psal už kus výše (opět amnézie?)