Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno čtečka ean kódů nepíší čísla ale ěščřž

Ahoj, mám tu jednu čtečku scan plus 1800 a potom ještě Honeywell-Metrologic MS5145 u obou je stejný problém, píší místo čísel +ěščřžý, samozřejmě, když přepnu klávesnici na eng tak to píše správně, ale je to velmi nepraktické, jakým způsobem by šlo udělat, aby fungovala i s českou klávesnicí? Děkuji

Musíš mít nastavenu anglickou klávesnici. Všechny tu mizerné čtečky nedokáží myslet na českou klávesnici, která má číslice přes Shift (anglická nikoliv). V tom je ten problém. Jsem tohle řešil v krámu úpravou prodejního programu.