Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tablet nextbook premium 8se vs. nextbook trendy 8

Zdravím vás,
mám takový problém. Já bych jsi chtěl koupit tablet a už jsem si ho vybral (nextbook premium 8se), ale pak jsem narazil o něco silnější notas (nextbook trendy 8) který je o něco dražší, ale to nevadí. A já nevím jaký je dobrý, protože nextbook premium8se ho všichni uznávají (že nemají s ním žádný problém a je odzkoušený) ale trendy 8 není vůbec odzkoušený (není recenze od nějakého uživatele) a proto nevím jaký si mám koupit.

NEXTBOOK PREMIUM 8SE: nextbook-premium-8se
NEXTBOOK TRENDY 8: nextbook-trendy-8

Kdyby trendy měl nějakou recenzi tak bych ho bral, ale když nemá tak nevím jestli je dobrý tablet jako premium 8se o kterém říkají že je to dobrá koupě za ty prachy.

Prosím pomozte mi vybrat.Děkuji

nekupuj si kadejaku sracku za 100eur, ale radsej daco overene, napr. google nexus 7" a podobne.
U tychto lacakov budes potom plakat nad starym androidom (bezne tam byva 2.3 ktora sa dava do mobilov a pre tablety je nevhodna),sekajucimi aplikaciami, blbo reagujucim displejom na dotyky, a pod.

Když se v téhle kategorii neorientuješ, tak radši žádný přístroj nekomentuj. Jak můžeš o Nexusu 7 říct, že je to sračka, když ten tvůj Nextbook je výraběný někde u Fukušimy a prodávaj ho na vietnamský tržnici?

Aha takže třeba příklad ASUS jo vyrábí všecnho možný a součástky máš z číny jestli jo tak si dej facku.
Nebo další příklad u aut Chevrolet Corvette to je od amíků a myslíš že mají na to auto součástky z Číny (bůh ví kde ještě) jestli si to opravdu myslíš tak se propleskej a polej studenou vodou at se probudíš ze svého snu

Například já mám notebook ASUS a vím odkud jsou ty střeva, protože jsem si je sám prohlížel, pleteš sem dvě kategorie které spolu nemají nic společného. Taiwan a Čína jsou dle mě největší dodavatelé elektroniky, i elektronika z Chevroletu je na 99% původem z Asijských zemí. Já tady mluvím o elektronice, nějakými auty apod. se tu nikdo zabývat nebude.

No dobře když o elektru. tak o něm tak další příklad v Německu např. BMW tam ti dávají vlastní elktroniku žádnou z číny. Ty velké firmy si to prostě vyrobí samy a nebo si řeknou z té samé země o to aby to udělali do nějakého datumu a pak to přednesli před výbor a když se jim to zalíbí tak to budou strkat svých aut

Příště prosím česky, tohle se nedá ani přečíst.
Ono auto a spotřební elektronika na maximálně 2 roky jsou ale totálně odlišné záležitosti. A ano, elektronika se vozí z Číny bez ohledu na výrobce. Když ne přímo z ní, tak z okolních zemí s levnou pracovní silou, protože tam to vyroběj a smontujou za pár korun, jsou rádi, že pracujou a nebouřej se jako u nás v továrnách, že chtěj vyšší plat, což je pro zaměstnavatele taky výhoda.
Corvetta je "tvář automobilky", která má reprezentovat kvalitu. A za tu si zájemce dost připlatí. Stejně na tom je i elektronika - výrobci si často vyrábějí to nejlepší z nabídky mimo Asii (nejlepší Nokie byly vždycky z Finska, špičková audiotechnika).

Ja mám SGS 3. Tiež som si chcel kupovať tablet ale reku načo je to dobré, je to také isté ako počítač alebo ntb. Radšej si kúpim smartfón, ktorý je 3x lepší od tabletov, samozrejme aj drahší a dá sa z neho volať ;)