Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tablet nextbook premium 8se vs. nextbook trendy 8

Zdravím vás,
mám takový problém. Já bych jsi chtěl koupit tablet a už jsem si ho vybral (nextbook premium 8se), ale pak jsem narazil o něco silnější notas (nextbook trendy 8) který je o něco dražší, ale to nevadí. A já nevím jaký je dobrý, protože nextbook premium8se ho všichni uznávají (že nemají s ním žádný problém a je odzkoušený) ale trendy 8 není vůbec odzkoušený (není recenze od nějakého uživatele) a proto nevím jaký si mám koupit.

NEXTBOOK PREMIUM 8SE: nextbook-premium-8se
NEXTBOOK TRENDY 8: nextbook-trendy-8

Kdyby trendy měl nějakou recenzi tak bych ho bral, ale když nemá tak nevím jestli je dobrý tablet jako premium 8se o kterém říkají že je to dobrá koupě za ty prachy.

Prosím pomozte mi vybrat.Děkuji

Ja mám SGS 3. Tiež som si chcel kupovať tablet ale reku načo je to dobré, je to také isté ako počítač alebo ntb. Radšej si kúpim smartfón, ktorý je 3x lepší od tabletov, samozrejme aj drahší a dá sa z neho volať ;)