Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při hraní PC her se mi restartuje či zasekne PC

Ahoj, mám problém, zakoupil jsem novou grafickou kartu SAPPHIRE HD 7770 VAPOR-X OC ale po vložení grafické karty a naistalování ovladaču se mi při každé hře zasekne PC(obrazovka se zbarví do hněda, zasekne se i zvuk a musím dát tvrdý restart) zkoušel jsem použít kamarádovu grafickou kartu sice o něco málo slabší a ta šla v naprostém pořádku, tu mojí GK jsem dal do jeho PC a šlo mu to také bez problému, zkoušel jsem měnit i zdroj a stále nic prosím o radu...

můj PC: AMD Phenom II X2 550 Processor, Základní deska: ASUS M4A785T-M, 4GB RAM DDR3, HDD Hitachi HDS 721050CLA362 ATA device 500GB, AMD Radeon HD 7700 Series

na programu everest mi to píše že mám verzi 2302 ale když zapnu program AIDA64 tak mi to píše doporučení že Bios systému je starší než 2 roky ať zkontroluju možnost aktualizace, je něco kde zjistím jakou mám přesnou verzi? ale i v dxdiag mi to píše že mám verzi 23.02 tak nevím