Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava Herna

Ne, že by to takto nefungovalo, ovšem stále platí herní stroj "dělá" g.karta.
(tedy mimo těch zubatých přepálených pamětí!)
Za ty peníze to jde navrhnout podstatně výkonnější (+20%) i s možností přetaktu.

Návrh Intel i5 K IB bez OS Win a sestavení /1 016.- €/

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1LBO0 11QQS011LIS0116NT011RAD011IFV011LVE011P3S011QL001

Jen bych ještě přidal 1TB disk jako datový/odkládací.
(do košíku - Alza SK si to naťukej sám, mě se to vypisovat nechce)